Minust

Fotograaf Tallinnas ja harjumaal!

Oliver Piirisild

Minu huvi fotograafia vastu tekkis juba varases lapsepõlves. Kõige suurema tõuke andis mulle fotograafiaga tõsisemalt tegelema hakata elades ja töötades mõned aastad austraalias seljakotirändurina. Õppisin tundma erinevaid kultuure, rahvusi ja kombeid. Minu jaoks oli see saareriik tõeline väljakutse, tema eriskummalise ja maagilise looduse ja ka väga multikultuurse rahvastiku poolest. Nii mul siis tekkiski soov hakata inimesi pildistama. Tänaseks võin öelda, et olen käinud pildistamas pulmasid, sünnipäevi, loomi, lapsi, loodust. Täna kuhu ma ka ei läheks, siis kaamera ja droon on mul pea alati lahutamatuks kaaslaseks. Fotograafiast on saanud minu jaoks tõeline kutsumus ja mulle meeldib, et saan teha seda, mida päriselt teha armastan. 

Niisiis.. Kui Sa oled sattunud minu lehele ja otsid fotograafi Tallinnas ja selle lähiümbruses, siis oled sattunud õigele lehele, võta minuga julgesti ühendust. Aitan jäädvustada Sinu olulisemad hetked!

Tulles tagasi kodumaale asusin tööle ühes suurettevõttes juhtival ametikohal kus igapäevaseks kaaslaseks oli stress ja pidevalt exceliga töötamine ja tähtsate koosolekute pidamine. Fotograafiaga tegelesin edasi nädalavahetustel ja peamiselt jäädvustasin pereliikmeid ja sõpru.

Mõned märksõnad, millega tegelen:


✔️ Pulmafotograaf
✔️ Sünnipäeva fotograaf
✔️ Väliürituste fotograaf
✔️ Reklaamfotode fotograaf
✔️ Sündmuste jäädvustamine
✔️ Perefotograaf
✔️ Laste sünnipäevade fotograaf


Peamiselt teen küll pilte Tallinnas ja selle lähiümbruses, aga kokkuleppel olen nõus ka väljapoole sõitma, et ikka Teie olulisemad hetked saaksid kõik kenasti jäädvustatud.